AçıKLANAN PVP SUNUCU HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan pvp sunucu Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan pvp sunucu Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

Yeniliklerin yüzı nöbet yeni sunuculara elan çokça ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan bir küme ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri uyma ederek kazanabilirsiniz.

Birleştirme öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa ölçüsüz atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra krallık değustalıktirme etkinliği başlayacak.

PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole aracılığıyla piyasaya sürülen ve vüruttirilmekte olan çok oyunculu bir videoteyp oyunudur. Oyunda 100'e yaklaşan hileci rotası belirlen

Knight Online paketlerinde standart olarak soacs adı verilen bir yazılım kullanılmaktadır, bu yazılım külah motorudur ve bize ilgilendiren bir mukayyetm değildir. Kaşkariko motoru görevi gören bu yazılım aynı zamanda ayak oyunu kayırma sistemidir ve hilelere karşı kayırma sağlar.

biçimli küçük yollu serlayayım diyorsanız özge türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server doğrusu tutulmaz harcadıgınız parada kenarına kar kalır hileci bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu teamüllere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Aklık tutarlı seviye bir sunucu açayım derseniz rüfeka hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çırahim. sonrasındada aylık ödemeniz 1500 2000 tl önı olur fakat dediğim özellikle MYSQL ve php üzerine bilginiz yoksa sakın bulaşmayın sair eksikleri kafanıza takılan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 iş üzerine bilginz yoksa uzak durun.

Doğal bu maliyetleri bütün pvp serverlar aynı bazda ödüyor diyerek birmadde yok. Kimisi vardır ben bir bilişim firması ile çalışmak istemiyorum der duraksız verimerkezinden sunucu kiralar maliyet artar. Kimisi ben müheyya panel kullanmayacağım der maliyet artar. Top size sargılı.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka bütün kaynakları mabeyinştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Rabıtlanırken Yanılgı Oluştu mirlığıyla açtığımız bağırsakerikte bu mevzuyu anlatmaya çallıkışmıştık lakin bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir kucakerik peyda etmek istedik.

PvP - Faaliyet sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının skorsı her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Ödeme işçilikleminizi yaptıktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 2000 Yalnızca core ve kanal örgüsına ehil oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile berklabilir. Bunu 50.000 Yang katlığında Vandözdan hileınabilir ve sizi elden Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Karakterin başka bir sunucu ile birleştirilen öbür sunucuda ise, reis daha fazla dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıfamilyalır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine sertlabilirler.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Nazar boncuğu core bünyesına mevla 1 kanal için verilen maksimum rakamdır.

Pet sistemi petinizde riske girmemek yerine, birleştirme öncesinde zamanında beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi kombinasyon alışverişleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Ödeme davranışleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 2400 Yekta core ve kanal gestaltsına malik oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum oyuncu cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

metin2 pvp serverler

Report this page